Jun 16th نرخنامه عکاسان و فیلمبرداران شیراز و حومه سال 1398

نرخنامه عکاسان و فیلمبرداران شیراز و حومه سال 1398 در تاریخ 26/02/98 نرخنامه اتحادیه عکاسان شیراز و حومه منتشر گردید سایت عکسباران فارس برای رفاه حال مشتریان خود با یک ماه تاخیر در تاریخ ... بیشتر »

Jun 4th تخفیف ویژه عید سعید فطر

به مناسبت عید سعید فطر 15 در صد تخفیت

ویژه چاپ عکس

به مدت سه روز تا تاریخ 17 / 3 /98

کد تخفیف : EF1398

اینستاگرام

 

Apr 5th چگونگی عملیات بازاریابی

  چگونگی عملیات بازاریابی با ارجاء مشتریان به ما کسب درآمد کنیدحساب بازاریابی خود را فعال کنید و از همین الان شروع به پول در آوردن کنید...ما بابت هر ثبت نامی که از لینک ثبت نام ویژه شما آمده ... بیشتر »

Apr 5th بازاریاب

یک بازاریابی آسان و شفاف جهت  اعلام آمادگی عدد 3 را به 3000003041 ارسال نمایید توضیحات: این هم یکی از تب های سایت محسوب میشه که میتونه به افزایش درآمد شما کمک بسزایی بکنه همکاری در فروش یکی از ... بیشتر »

Feb 19th تخفیف استثنایی ویژه بهار 98

تخفیف استثنایی ویژه بهار  98تا 31 فروردین 98 فرصت دارید تا از تخفیف ویژه چاپ عکس 10*15 استفاده نمایید و همچنین عکسهای دیگر با سایزهای مختلف شامل این تخفیف میشود  با ارسال عدد 5 به 3000003041 کد تخفیف را ... بیشتر »

Mar 9th مزایا :شماره ا

با سفارش یکی از سایز های عکاسی با قیمت فوق العاده ارزان  ، علاوه بر ارزانی ، شما در یک بخت آزمایی شرکت و نتیجه آن میتواند تا چند برابر مبلغ پرداختی شما باشدبرای هر خرید یک شانس وجود دارد که  به ... بیشتر »

Aug 12th طرح سپاس

                                                طرح سپاس                                                       به منظور سپاسگذاری و تقدیر از شما ملت فهیم استان فارس و مشتریان گرانقدر عکسباران ... بیشتر »

Aug 11th قابل توجه همکاران عکاس در استان فارس

در پی آغاز طرح سپاس عکسباران فارس**** ضمن فشردن دست همکاران عزیز جهت بهبود روابط همکاری در تبادل اطلاعات وهمچنین ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات به همکاران محترم ، همکاران محترم میتوانند با ... بیشتر »

Aug 10th توجه بیشتر

از طرح سپاس عکسباران فارس به راحتی گذر نکنیدبا سفارش یکی از سایز های عکاسی با قیمت فوق العاده ارزان  ، علاوه بر ارزانی ، شما در یک بخت آزمایی شرکت و نتیجه آن میتواند تا چند برابر مبلغ پرداختی ... بیشتر »

Jan 1st آتلیه های معروف شیراز ( فارس )

سایت عکسباران http://iranintellect.com/booking محلی مناسب برای ارائه نمونه کار برای عکاسان و آتلیه داران استان فارس و همچنین محلی مناسب برای جستجوی آتلیه های خوب نزدیک محل زندگی اشخاص آتلیه عکاسی و ... بیشتر »